czw., 15 wrz

|

Bangkok

>>> I EDYCJA COSMOPROF CBE ASEAN 2022 w Bangkoku <<<

Po ponownym otwarciu granic Tajlandii i handlu, Cosmoprof CBE ASEAN będzie nieodłącznym spotkaniem dla profesjonalistów kosmetycznych, aby rozwijać nowe możliwości biznesowe w regionie, w bezpiecznym środowisku.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
>>> I EDYCJA COSMOPROF CBE ASEAN 2022 w Bangkoku <<<

Czas i lokalizacja

15 wrz, 08:00 – 17 wrz, 20:00

Bangkok, Bangkok, Tajlandia

O wydarzeniu

Pierwsza edycja Cosmoprof CBE ASEAN odbędzie się w dniach 15-17 września 2022 w IMPACT Convention and Exhibition Centre w Bangkoku w Tajlandii. Wydarzenie należy do ogólnoświatowej sieci Cosmoprof i jest organizowane przez BolognaFiere, Informa Markets i China Beauty Expo (CBE), nowy sojusz dla nowych projektów i możliwości biznesowych w okolicy. Cosmoprof CBE ASEAN to brama do rozwijającej się branży kosmetycznej w Azji Południowo-Wschodniej. Idealne wydarzenie, aby zwiększyć swój biznes na szybko rozwijającym się rynku kosmetycznym ASEAN. Salon jest podzielony na 2 główne obszary: markowe produkty gotowe: perfumy, kosmetyki i przybory toaletowe, profesjonalne salony piękności i spa, włosy i paznokcie, produkty ziołowe, naturalne i organiczne, nutraceutyki i suplementy diety. to specjalny obszar zorganizowany w celu nadania wartości i tożsamości tajlandzkiemu przemysłowi kosmetycznemu. Łańcuch dostaw: OEM/ODM, maszyny i sprzęt, opakowania pierwotne i wtórne, składniki i laboratorium.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:

https://www.cosmoprof.com/en/media-room/news/the-first-edition-of-cosmoprof-cbe-asean-will-be-held-from-15-to-17-september-2022-in-bangkok/

Udostępnij to wydarzenie